S odchodem letních parních dní, přichází na řadu podzim. A podzim je tak sám o sobě kromě jiného znám svým nepřeberným množstvím barev, začínajících plesových sezon, nekončících firemních večírků, teambuildingů a  dalších pro Vás významných událostí. Při těchto akcích nesmí chybět pánská košile, která je jedním z nejstarších oděvů člověka vůbec.

Chcete vypadat na firemním večírku jako pravý gentlman a reprezentovat, nebo se cítit dobře v pohodlné bavlněné košili na maturitním plese svého syna, či dcery ? U nás si vyberete.

Nabízíme Vám nespočet pánských košil v nejrůznějších barevných provedení, ať už se vzorem, nebo bez něj. U nás najdete košile, které se skvěle hodí jak pro volný čas a ležérní styl nebo pro každodenní nošení do Vašeho zaměstnání.

Nezapomínejte že u nás můžete vybírat z nejrůznějších velikostí. Velikosti se pohybují od nejmenších XS až do velikosti 6XL. Různě košile můžete nakombinovat společně s kravatou. Každý správný muž ve svém šatníku alespoň jednu má a tak neváhejte a vyberte si takovou, která sedne právě Vám.

Pánská košile Premier s dlouhým rukávem. Dvě barevné možnosti.

 

Pánská kostkovaná košile s dlouhým rukávem. 4 barevné varianty.
Košile pánská ve dvou barevných provedeních do velikostí 4XL.

 

Pánská košile s kontrastními prvky. Košile je ve čtyřech provedeních.

Na našem eshopu naleznete košile s dlouhým rukávem, košile s krátkým rukávem, košile flanelové, košile kostkované a další. Samozřejmě i dámské košile.

 

S pořádnou košilí do společnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X

Pin It on Pinterest

X