Je léto a s ním teplé letní počasí a proto vám v tomto článku doporučíme outfity na léto a tipy, jak vypadat v létě skvěle. Nejjednodušší variantou outfitu jsou kraťasy s tričkem.

Ačkoliv je to jednoduchý outfit, nedá se tím nic zkazit a budete vypadat dobře, pokud tedy dobře vyberete barvu kraťasů a k tomu dobré triko. Velmi oblíbené a stylové kraťasy jsou kraťasy Rodrigo. Tyto kraťasy jdou naprosto dobře k jakémukoliv tričku nebo mikině a proto jsme je vybrali jako dobrou volbu kraťas.

 

 

Pokračujeme výběrem trička, které by se hodilo nejvíce k těmto kraťasům. Přes to, že k těmto kraťasům by se dalo oblékat plno různých triček, tak jsme vybrali proužkované. To z důvodu, že samotný outfit složený jenom ze dvou kusů oblečení musíme něčím oživit a jak jinak outfit oživit než různými vzory nebo doplňky. Samozřejmě by se ke kraťasům hodilo i jakékoliv jednobarevné tričko nebo tričko s potiskem, ale proužky jsou ideálním trikem z našeho výběru. Proto jsme vybrali tričko od značky Urban classics. Tričko je ve třech verzích a proto je zcela na vás, jaké barva se vám nejvíce líbí a jakou si vyberete, ale určitě není špatnou volbou koupit si dvě různé barvy a střídat je společně s botami, které by byly v barvách triček. Pokud by se vám nebudou líbit proužky, můžete zkusit jednobarevná trička všech barev a nebo trička s jinými vzory, výběr je na vás.

 

 

 

Pokud bychom pro tento outfit vybrali triko se světlými pruhy, pokračovali bychom světlými botami tak, aby co nejlépe ladily s barvou trička a hlavně, aby boty byly letní například plátěné boty. V jednoduchosti je krása. Ačkoliv jsme outfit obohatili tričkem se vzorem, můžeme ještě pokračovat doplňkami jako například kšiltovkou a nebo různými hodinkami. Také bychom k outfitu mohli obléknout slaměný klobouk z naší nabídky, tím bychom outfit zvýraznili a vylepšili, protože slaměný klobouk se hodí přesně pro tento jednoduchý styl oblékání. Určitě bychom tímto outfitem ohromili a pokud chcete vypadat dobře a nepřemýšlet dlouho nad tím, co si vzít na sebe, aby to vypadalo stylově a zároveň jste se cítili dobře, můžete si tento outfit vyzkoušet a sami se přesvědčit, jak jednoduché je, aby outfit perfektně ladil. Všechny produkty, které jsme použili na dnešní outfit, jsou dostupné na našem eshopu.

Outfit na léto pro muže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X

Pin It on Pinterest

X