f13f70c875e632297d6a87b0ceb76805-581b7a31c8e9cZnáte Movember? Rok od roku se tato charitativní akce stává čím dál známější. Jedná se o měsíc, kdy se muži více starají o svůj knír. Dokonce i ti, kteří jinak celý rok chodí hladce oholeni. Před pár lety vypadalo velmi komicky, když se řada známých osobností ozdobila mocným knírem. Velmi často jsme si říkali, co jim to přeskočilo v hlavě, že si něco takového, mnohdy až monstrózního, nechali vyrůst.

Movember je měsíc trvající celosvětová akce, kdy se muži zapojují do iniciativy pro podporu boje s rakovinou prostaty. A tím, že si nechají narůst pěkný knír Mo.

Je to velmi povedeně vymyšlená akce, jak upozornit na velmi závažný zdravotní problém, který postihuje mnoho mužů. Dokonce tak závažný, že mnoho mužů umírá velmi mládo, dříve, než by normálně přišel jejich čas.

Je několik možností jak se zapojit:

Movember

  • nechat si narůst knír Mo
  • zúčastnit se některých pohybových akcí během měsíce Movember
  • uspořádat akci na podporu zdraví mužů
  • či prostě přispět finančně a to buď všeobecným finančním darem, či darem konkrétní osobě, kterou můžete na stránkách Movemberu nalézt

My v Pextexu jsme se rozhodli, že tuto akci také podpoříme. Přidejte se i vy! Jak? Je to velmi snadné a navíc i vy díky této akci ušetříte. Nakupte v listopadu jakékoliv produkty na našem eshopu Pextex.cz, zadejte v objednávce slevový kupón “MOVEMBER” a získáte automaticky slevu 5% na Vaši objednávku. A zároveň podpoříte 2% z výše vaší objednávky právě nadaci Movember.

Podpořit tuto skvělou charitativní akci můžete i prostřednictvím peněžního příspěvku zde: http://moteam.co/pextex-cz.

Snažení našeho týmu v rámci sbírky pro Movember můžete sledovat na stránce našeho profilu Movemberu.

Podpořte s námi dobrou věc 😉

Movember – listopad, kdy mužům raší kníry ve velkém
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X

Pin It on Pinterest

X