To, že máte velikost oblečení XXL neznamená, že by jste se nemohli oblékat stylově a vypadat sexy. Vše je o přístupu k oblékání. Určitě to není o tom, aby jste se zahalili do černé barvy, vytahaného trika nebo mikiny a tepláků. V dnešní době se dá dobře vypadající outfit vyladit i v pastelových barvách. A to i pro velikosti XXL a více. Víme, jak na to.

snimek-z-2016-10-17-230305
Jednoduchý styl doplněný maskáčovými kalhotami. Zdroj obrázku Instagram. thebigfashionguy

Stará pranostika tvrdí, že v černé barvě budete vypadat hubenější. Omyl, tak tomu není. Pokusili jste se někdy sladit pastelové barvy, klidně i nějaké vzory jako je slabá kostička či proužek? Každá barva je dobrá, a když se umí dobře sladit, výsledek je dokonalý.

Vybírejte vždy jen svou velikost

Silnější muži mají větší ramena, bříško a popřípadě hrudník. Mají potřebu se v oblečení spíše schovat než se ukázat, ale v tom to není. Vaši postavu ze dne na den nezměníte, tak to zkusme udělat obráceně. Nekupujte si oblečení o číslo větší, než máte normálně, ale zkuste si koupit padnoucí oblečení přímo pro sebe. Věřte, není to tak těžké. Když napasujeme oblečení přímo na vás, nebudete vypadat jako pytel brambor, ale budete vypadat stylově a hlavně se budete cítit skvěle.

Doplňky jsou důležité

snimek-z-2016-10-17-230105
Kšandy zajímavý doplněk sna ke každému outfitu Zdroj: instagram: thebigfashionguy

Doplňky udělají skvělou službu nejen ženám, ale i každému muži. Když budete myslet na detaily, pomůže vám to zvýraznit váš osobitý styl a zároveň odlákáte pozornost od toho, čeho chcete.

Například kšandy neboli šle jsou již léta módním doplňkem, který se nám opět vrací na obzory, ale pro vás také zajímavou součástí šatníku. Popřípadě se dá podzimní či zimní outfit dobře doladit šátkem, šálou či zajímavě volitelnou čepicí.

Pár setů z našeho obchodu

Připravili jsme pro vás par setů (outfitů), které jsou dělané až do velikostí 6xl.

Pánský podzimní outfit
Jednoduchý sportovní outfit pro každého muže. Zde jsme zvolili jako doplněk stylovou čepici, jednobarevný batoh a jednoduché hodinky. Nejvýraznější na tomto outfitu je maskáčové tričko v barvách podzimu.
Podzimní pánský outfit
Pánský outfit vhodný jak do práce, tak na volný čas. Polokošile s lehkým lemováním, na zahřátí mikina s kapucí a vše doladíme šedou jednobarevnou bundou.

Jste takový jací jste, takže se neste na ulici, jako model na molu 😉 Prohlédněte si naši nabídku oblečení nadměrné velikosti.

V čem rádi chodíte oblékaný vy? Napište nám níže do komentářů.

I ve velikosti XXL můžete být stylový
Štítky:                                                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X

Pin It on Pinterest

X