Legenda říká, že tento den se začal brát jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Claudius II., vládce Říma, zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14. února. Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek, který je nyní 14. února slaven.

Toto jste možná věděli, ale víte, že v naší nabídce najdete produkty, kterémi můžete udělat radost vaší drahé polovičce právě na svatého Valentýna? Například dárkem v podobě krásné košilky pro slečnu či dámu nebo jiné kousky oblečení či doplňků udělá vaší ženě jistě radost a to už jen s tím, že jste si na ni vzpomněli a její krásu chtěli obohatit nějakým pěkným kouskem.

Stejně tak můžeme obdarovat muže, jelikož i oni dostávají rádi dárečky a jsou rádi obletování a milování a ačkoliv nám pokaždé řeknou….néé, mám vše. Nějaká maličkost je jistě učiní šťastnějšími.

Vyberte například

Svátek svatého Valentýna se blíží

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X

Pin It on Pinterest

X